Сторінка ГТУ ДСНС в Дніпропетровській області в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в Дніпропетровській області в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в Дніпропетровській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту

 

28.02.2014

Дніпропетровськ: ліквідовану пожежу на території автопарку

28 лютого о 02:50 до служби порятунку «101» міста Дніпропетровськ надійшло повідомлення про пожежу, яка сталася у Кіровському районі по вулиці Краснозаводська на території ТОВ «Автотранссервіс». За повідомленням, вогнем були охоплені автобуси на території автопарку, яка фактчино є звичайною стоянкою транспортних засобів.

За командою начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області генерал-майора служби цивільного захисту Ігоря Романюка для ліквідації пожежі були направлені практично всі чергові караули пожежно-рятувальної служби Дніпропетровського гарнізону.

На час прибуття перших підрозділів ДСНС вогнем були охоплені понад 20 автобусів марки «Мерседес-Лоцман» на загальній площі орієнтовно 1000 кв. метрів.

Гасіння пожежі на початкової стадії ускладнювалися рядом причин, а саме:

на території автопарку виявилась відсутність належного тиску води у зовнішньому та внутрішньому протипожежних водогонах;

автобуси були щільно припарковані у 2 ряди на відстані один від одного орієнтовно 50-60 см, що сприяло миттєвому розповсюдженню вогню;

з боку чергового персоналу об’єкту не було проведено своєчасних заходів щодо зменшення наслідків пожежі. Також, заважала бойовій роботі висока температура горіння пластикових елементів та колес.

Підрозділами ДСНС пожежу було ліквідовано о 04:54. Внаслідок пожежі було знищено вогнем 25 автобусів та пошкоджено 2 автобуси марки «Мерседес-Лоцман».

Головною перевагою в процесі подолання пожежі стало правильне визначення рятувальниками ДСНС основного напрямку щодо її ліквідації. А саме, основні сили були зосередженні на відсіченні водою автобусів, яких не охопив вогонь, та їх подальшого охолодження.

До ліквідації пожежі було залучено 10 одиниць техніки та 38 чоловік особового складу.

Завдяки професійним та злагодженим діям рятувальників ДСНС вдалося уникнути людських жертв та подальшого розповсюдження вогню на території автопарку.

Причина пожежі встановлюється правоохоронними органами.


 Події 
 Новини