Сторінка ГТУ ДСНС в Дніпропетровській області в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в Дніпропетровській області в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в Дніпропетровській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту

 

30.05.2014

Дніпропетровськ: на території автотранспортного підприємства вогнеборці ліквідували пожежу, яка поширилася на 18 автобусів

30 травня о 03:14 до служби порятунку «101» міста Дніпропетровськ надійшло повідомлення про пожежу, яка сталася у Ленінському районі по вулиці Братів Трофімових на території гаражу автотранспортного підприємства. За повідомленням, вогнем були охоплені автобуси на території гаражу, який фактично є звичайною стоянкою транспортних засобів.

Для ліквідації пожежі були направлені 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 22 чоловіка особового складу.

На час прибуття перших підрозділів ДСНС вогнем були охоплені понад 15 автобусів марки «Мерседес-Лоцман» на загальній площі орієнтовно 250 кв. метрів.

Підрозділами ДСНС пожежу було ліквідовано о 03:51. Внаслідок пожежі було знищено вогнем 18 транспортних засобів, а саме – 15 автобусів марки «Антон-3250», 1 автобус  «Івеко», 1 мікроавтобус «Форд-транзит» та 1 автобус «ПАЗ». 2 автобуса марки «Хазар» було врятовано від знищення вогнем.

Завдяки професійним та злагодженим діям рятувальників ДСНС вдалося уникнути людських жертв та подальшого розповсюдження вогню на території гаражу автотранспортного підприємства.

Причина пожежі встановлюється правоохоронними органами.

На місці події працювала оперативна група Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області.


 Події 
 Новини