Сторінка ГТУ ДСНС в Дніпропетровській області в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в Дніпропетровській області в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в Дніпропетровській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту

 

07.03.2016

Дніпропетровськ: рятувальники ліквідували пожежу на Лоцманському узвозі, площею 100 квадратних метрі (оперативна інформація), ВІДЕО ГУ ДСНС

7 березня о 3:24 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на Лоцманському узвозі Соборного району в місті Дніпропетровськ. За повідомленням було направлено пожежно-рятувальні відділення ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. Як з’ясувалось на місці події, пожежа виникла одразу в кількох осередках (від п’яти до десяти очагів), на загальній площі близько 100 квадратних метрів.

 

Вогнем  пошкоджено транспортні засоби, автомобільні причепи, складський ангар розміром 30 х 50 метрів на площі 35 квадратних метрів, залізнодорожній контейнер, на площі 15 квадратних метрів, залізнодорожній пасажирський вагон, експлуатуємий під склад. З даного вагону рятувальниками було винесено  близько 50 вуглекислотних балонів та 70 кег.

 

Пожежу локалізовано о 4:45, ліквідовано о 5:33. Всього до гасіння пожежі залучено 5 одиниць техніки та 25 чоловік особового складу ДСНС.

 

Причина пожежі та матеріальні збитки наразі встановлюються.

 

 

 

 

 

 


 Події 
 Новини